Tarihçemiz

Erka Yönetim Kurulu

ERKA AMBALAJ A.Ş. 1998 Yılında Gözde Makine San. Tic. Ltd. Şti. Bünyesi altında kapak imalatına başlamıştır, ilk kapak grubu yağ sektörüne körüklü kapak ve kulp olmuştur.

 2000 Yılına kadar yağ sektörüne kapak üreten firmamız, 2000 Yılından sonra sıvı sabun pompası üretimiyle yağ sanayinden deterjan sektörüne geçerek imalat hayatına devam etmiştir.

 2003 Yılına kadar Gözde Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Adı altında faaliyet gösteren firmamız deterjan sektöründe oluşturduğu müşteri portföyüne daha iyi ve kaliteli hizmet anlayışını devam ettirebilmek için, Erka Ambalaj A.Ş. Firmasını kurmuştur.

 Erka Ambalaj firması deterjan kapak sektöründeki talepler ve kendi öngörüleri doğrultusunda ürün çeşitlerini artırmak amacıyla 2005 Yılında uzak doğudan Trigger, Dispencer, Atomizer Valve ithalatına başlamıştır. Her geçen gün daha kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla müşteri portföyünü artırmaya devam etmiştir.

 Erka Ambalaj 2007 Yılına kadar Bayrampaşa’da bulunan imalat bölümünü 2007 Yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki 1500m² ile başlayıp 8800m² kapalı alan içerisindeki yeni yerine nakletmiştir. Erka Ambalaj sürekli iyileşme planı çerçevesinde yeni yatırımlarla yoluna devam etmektedir.

 2008 Yılı hedefleri doğrultusunda uzman kadrosu ve hijyenik imalat bölümündeki sistemini, hijyen sertifikası ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi ile taçlandırma çalışmalarına start vermiştir.

 2008 Yılındaki hedeflerimizden biride; şampuan ve yumuşatıcı sektörüne hitaben kapak çeşitlerimizi artırmak yönünde belirlenmiştir.

    ÜRÜNLERİMİZ: ÇİFT RENK ŞAMPUAN KAPAKLARI, DISCTOP KAPAKLAR, PUSHPULL KAPAKLAR, ÇAMAŞIR SUYU KAPAKLARI, YAĞ KAPAKLARI, YEDEK KAPAKLAR, KOZMETİK KAPAKLARI, ÇOCUK EMNİYET KİLİTLİ KAPAKLAR, YUMUŞATICI KAPAKLAR.

 ERKA AMBALAJ A.Ş. Ailesi olarak, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası doğrultusunda değerli müşterilerimize yönelik yatırımlarımıza aynı kararlılıkla devam edeceğimizi bildirir, sizlerin de bu oluşuma katkıda bulunacak fikir ve görüşlerinizi aynı hassasiyetle değerlendireceğimizi hatırlatırız.